Ağız ve Diş Sağlığı Bölümü

Anadolu Sağlık Merkezi Ağız ve Diş Sağlığı bölümümüzde; her biri alanında uzman hekim kadromuz ve donanımlı altyapımızla hizmet veriyoruz.

Videolar

Sağlığınız bizim için değerli… Uzman doktorlarımız, bebeklikten yaşlılığa tüm sağlık süreçlerinizle ilgili güncel ve bilimsel bilgiyi sizlerle paylaşıyor.

Diş: Yaprak porselen nedir?

Tüm Videolar

Check Up

Check Up Nedir?

Erken tanı ve tedavi, hastalıkların ilerlemesini önlemede en önemli aşamadır. Sağlıklı bir bireyde sağlığın korunması, hastalık risklerinin ortaya çıkarılması, ancak düzenli aralıklarla yaptırılacak check up sayesinde olur Anadolu Sağlık Merkezi olarak, yaptığımız risk değerlendirme testinden çıkan sonuçlara göre, yaşa ve cinsiyete uygun check up programları uyguluyoruz.

Detaylı İncele
Randevu Al

Doktorlarımız

Check Up Paketlerimiz

box image

40 Yaş Altı Erkek Check U...

40 yaşından küçük bir erkek için olası sağlık...

box image

40 Yaş Üstü Kadın Check U...

40-64 yaş arası bayanların olası sağlık riskl...

Sizi Dinliyoruz

Hastanemizde aldığınız hizmetin kalitesini daha da yükseltmek için görüşlerinize, önerilerinize ve eleştirilerinize kulak veriyoruz.

  • Ad
  • Soyad
  • E-Posta
  • Sabit Telefon
  • Cep Telefonu
  • Cinsiyet
  • Kalan karakter sayısı: 1500

Sağlık Yazıları

Sağlığınız bizim için değerli… Uzman doktorlarımız, bebeklikten yaşlılığa tüm sağlık süreçlerinizle ilgili güncel ve bilimsel bilgiyi sizlerle paylaşıyor.
Daha estetik dişler için yeni teknolojik yöntemler

Daha estetik dişler için yeni teknolojik yöntemler

Son yıllarda yapılan araştırmalar, insanları etkilemenin gülümsemekten geçtiğini gösteriyor. Gelişen teknolojik yöntemlerle, dişe zarar vermeden, daha etkileyici bir gülümsemeye kavuşmak için kısa sürede büyük değişiklikler yapmak mümkün. Anadolu Sağlık Merkezi Diş Hekimi Bora Murat, güzel bir gülümseme için diş estetiği yöntemlerini paylaşıyor.  

Haberin Detayı Tüm Bölüm Haberleri
Dr. Burcu Buğurman YalımAğız & Diş Sağlığı
Dt. Gökhan GerekAğız & Diş Sağlığı
Dt. Bora MuratAğız & Diş Sağlığı
Dr. Pınar TunçbilekAğız & Diş Sağlığı
Dt. İrem ArslanAğız & Diş Sağlığı
Ağız & Diş Sağlığı

Ekibimiz

Sağlık hizmeti, takım çalışması gerektiren bir alandır. Size en iyi sağlık hizmetini vermek için çalışan, deneyimli ekibimizle tanışın.