cover image

Yaşama Tutunanlar web sitesine Horizon Interactive Awards’tan Gümüş Ödül

Başarılı kemik iliği nakli tedavi sürecini geçirmiş hastaların hikâyelerinin tedavisi devam eden hastalara umut olmasını sağlamak ve hasta odaklı bakım anlayışını hasta yakınlarına hissettirmeye yardımcı olmak amacıyla kurulan www.yasamatutunanlar.org web sitesi uluslararası ödüle layık görüldü. Bugüne kadar kazandığı ödüllere bir yenisini daha ekleyen site, Horizon Interactive Awards tarafından “Sağlık Hizmetleri” kategorisinde Gümüş Ödül’ün sahibi oldu. 

İnteraktif medya endüstrisinde uluslararası alanda isim yapmış profesyonellerden oluşan Horizon Interactive Awards yarışmasında; online reklamdan video oyunlarına kadar uzanan 19 farklı kategoride değerlendirmeler yapıldı. 

“Sağlık Hizmetleri” kategorisinde ödül

Yarışmada ödüle layık görülmek için öncelikli olarak yaratıcılık ve etkin iletişim anlayışını teknik mükemmellikle birleştiren bir proje hazırlanmış olması gerekiyor. Jüri üyeleri projeleri değerlendirirken yaratıcılık & orijinallik, grafik tasarım, görünüm, kullanıcı deneyimi, verilmek istenen mesajın etkin iletişimi, teknik seviye ve etkin çözüm anlayışı gibi kriterleri dikkate alıyor. “Sağlık Hizmetleri” kategorisinde ise kemik iliği hastaları ve hasta yakınlarını buluşturan Yaşama Tutunanlar web sitesini Gümüş Ödül’e layık gördü.