Deri Hastalıkları Bölümü

Anadolu Sağlık Merkezi Deri Hastalıkları bölümümüzde; toplumda sık rastlanan akne, psöriasis (sedef hastalığı), cilt kanserleri, derinin mikrobik hastalıkları, alerjik deri döküntüleri, saç ve tırnak hastalıkları gibi sorunların tanı ve tedavisiyle ilgileniyoruz.

Videolar

Sağlığınız bizim için değerli… Uzman doktorlarımız, bebeklikten yaşlılığa tüm sağlık süreçlerinizle ilgili güncel ve bilimsel bilgiyi sizlerle paylaşıyor.

Cilt kuruluğu nasıl önlenir?

Tüm Videolar

Sizi Dinliyoruz

Hastanemizde aldığınız hizmetin kalitesini daha da yükseltmek için görüşlerinize, önerilerinize ve eleştirilerinize kulak veriyoruz.

  • Ad
  • Soyad
  • E-Posta
  • Sabit Telefon
  • Cep Telefonu
  • Cinsiyet
  • Kalan karakter sayısı: 1500

Sağlık Yazıları

Sağlığınız bizim için değerli… Uzman doktorlarımız, bebeklikten yaşlılığa tüm sağlık süreçlerinizle ilgili güncel ve bilimsel bilgiyi sizlerle paylaşıyor.
Yaz döneminde artan mantar ve siğillere dikkat

Yaz döneminde artan mantar ve siğillere dikkat

İstatistiksel veriler, yaz aylarında Türkiye'de sık rastlanılan sağlık sorunlarından birisinin de cilt hastalıkları olduğunu gösteriyor. Yaz döneminde hava sıcaklığı ile oluşan terleme mantar enfeksiyonlarına, havuz, spor salonları gibi toplu alanlar ise mantar enfeksiyonlarının yanı sıra siğil, molloskum gibi viral hastalıklara zemin hazırlıyor. Anadolu Sağlık Merkezi Deri Hastalıkları Uzmanı Dr. Figen Akın yaz döneminde artan deri hastalıklarını ve alınacak önlemleri anlattı.

Haberin Detayı Tüm Bölüm Haberleri

Hasta Hikayeleri

Sağlıkla ilgili kişisel tecrübeler, bir hastalıkla tanışmak zorunda kalındığında nasıl bir yol izlendiği hepimiz için değerlidir...

İçimdeki his beni yanıltmadı

Bir yıl önce ağız boşluğunda birdenbire siğil benzeri bir şey çıktı. Büyük ihtimalle de stresten olduğunu düşünüyorum. Ağız boşluğumda papilloma ortaya çıkmıştı. 

Hikayesini Oku
Uzm. Dr. Figen AkınDeri Hastalıkları
Uzm. Dr. M. Coşkun AcayDeri Hastalıkları
Uzm. Dr. Sadiye KuşDeri Hastalıkları
Deri Hastalıkları

Ekibimiz

Sağlık hizmeti, takım çalışması gerektiren bir alandır. Size en iyi sağlık hizmetini vermek için çalışan, deneyimli ekibimizle tanışın.