Genel Cerrahi

Anadolu Sağlık Merkezi Genel Cerrahi bölümümüzde, sadece ameliyatlarla değil; aynı zamanda cerrahi yoğun bakım, parenteral / enteral besleme ve cerrahi enfeksiyonların tedavisi gibi çok farklı konularda hizmet veriyoruz.

VIP Odalar

Odaya giriş yapmanızın ardından, hemşireniz ve kat hasta danışmanınız tarafından, odanın ve odada bulunan eşyaların tanıtımı yapılarak, eşyaların nasıl kullanılacağı gösterilecektir.

Odalarda enfeksiyon kontrolü ve güvenliğiniz açısından lütfen yiyecek bulundurmamaya özen gösterin. Buzdolabını, içecekleriniz için kullanabilirsiniz.

Bölüm Teknolojileri

Sağlıkta referans noktası olma misyonumuzla dünya standartlarındaki en yeni teknolojileri hastalarımızın hizmetine sunuyoruz.

Teknolojik Yapı Görsel-1
Son Teknoloji

Manyetik Rezonans (MR)

Özellikle beyin ve kalp başta olmak üzere, tüm organlara yönelik anjiyografik, spektroskopik, fonksiyonel ve doku beslenmesi incelemeleri yapılabilmektedir.

Bilgisayarlı Tomografi (BT)

Tüm organların yüksek tanısal özellikte taranmasını sağlamaktadır.

Mamografi-Meme Ultrasonografi

Meme hastalıklarının erken tanısı için yapılan görüntüleme yöntemleri.

Hasta Hikayeleri

Sağlıkla ilgili kişisel tecrübeler, bir hastalıkla tanışmak zorunda kalındığında nasıl bir yol izlendiği hepimiz için değerlidir...

Tümöre veda ettim, şimdi düzenli olarak kontrollerimi sürdürüyorum

Hayatımda her şey normal giderken birdenbire sağlığım bozuldu. Daha önceden hiç yaşamadığım kendini güçsüz hissetme, kilo kaybı ve karında şişlik gibi şikayetlerle doktora başvurdum. Tomografim çekild...

Hikayesini Oku

Umudumu kaybetmedim ve ben kazandım

Bir seyahat gemisinde kabin görevlisi olarak çalışırken aniden rahatsızlandım ve acilen ameliyata alındım. Ameliyat sonrası yumurtalığımdaki kist alındı. Ülkeme döner dönmez Bulgaristan’da bir doktora...

Hikayesini Oku

Videolar

Sağlığınız bizim için değerli… Uzman doktorlarımız, bebeklikten yaşlılığa tüm sağlık süreçlerinizle ilgili güncel ve bilimsel bilgiyi sizlerle paylaşıyor.

Kalın bağırsak kanserinin cerrahi tedavisinde hangi yöntemler uygulanır?

Tüm Videolar

Sizi Dinliyoruz

Hastanemizde aldığınız hizmetin kalitesini daha da yükseltmek için görüşlerinize, önerilerinize ve eleştirilerinize kulak veriyoruz.

  • Ad
  • Soyad
  • E-Posta
  • Sabit Telefon
  • Cep Telefonu
  • Cinsiyet
  • Kalan karakter sayısı: 1500
Genel Cerrahi

Ekibimiz

Sağlık hizmeti, takım çalışması gerektiren bir alandır. Size en iyi sağlık hizmetini vermek için çalışan, deneyimli ekibimizle tanışın.