Hasta Odaklı Bakım Anlayışı

Tüm hastalarımıza kendilerini özel hissettirecek konforlu hizmet sunmanın gururunu taşıyoruz.

Hasta Odaklı Bakım Anlayışımız

Hastalarımızın mutluluğu ve güvenliği bizim için önemlidir. Anadolu Sağlık Merkezi olarak önceliğimiz; hastalarımızın tanı ve tedavi süreçlerini en huzurlu ve rahat şekilde geçirmelerini sağlamaktır. Bu anlamda hastanemizin güvenlik biriminden, yönetim kadrosuna kadar gerekli olan tüm hizmet politikamızı hastalarımızla kurduğumuz duygusal bağ üzerine oluşturuyoruz.

Türkiye’de ilk kez hastanemizde kurulan Hasta Odaklı Bakım Müdürlüğü ile hasta memnuniyetine odaklanan ve hastayı tamamen tüm hizmet süreçlerinin merkezine koyan bir anlayışla sağlık hizmeti vermekteyiz. Hasta odaklı bakım anlayışı ile amacımız; hastalarımızın ve yakınlarının ortak beklentilerini öğrenmek ve hastanemizde buna uygun düzenlemeler yaparak beklentilerini karşılamaktır. Bu doğrultuda, tüm sağlık personelimiz ile "hasta odaklı" hizmet anlayışımızla ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.

3 Özelliğiyle Hasta Odaklı Bakım

  • Gönüllü hastalarımızdan oluşan “Hasta Komitesi” ile, ihtiyaçlarınızı sizin bakış açınızdan görmeye çalışıyoruz.
  • Tedavinizin her aşamasında hekim, vaka hemşiresi, diyetisyen ve gerekiyorsa psikologlarımızla yanınızdayız.
  • Hastanemize ziyaretlerinizden önce ihtiyaçlarınızı bize bildirmeniz yeterli. Alışık olduğunuz ortama göre sistemimizi düzenliyoruz.