İç Hastalıkları (Dahiliye) Bölümü

Anadolu Sağlık Merkezi İç Hastalıkları bölümümüzde, iç hastalıkları uzmanları ve endokrinologlarla birlikte ateşli hastalıklardan metabolik hastalıklara, böbrek hastalıklarından, karaciğer hastalıklarına kadar olan hastalık gruplarında tanı ve tedavi hizmeti veriyoruz.

Sizi Dinliyoruz

Hastanemizde aldığınız hizmetin kalitesini daha da yükseltmek için görüşlerinize, önerilerinize ve eleştirilerinize kulak veriyoruz.

  • Ad
  • Soyad
  • E-Posta
  • Sabit Telefon
  • Cep Telefonu
  • Cinsiyet
  • Kalan karakter sayısı: 1500

Videolar

Sağlığınız bizim için değerli… Uzman doktorlarımız, bebeklikten yaşlılığa tüm sağlık süreçlerinizle ilgili güncel ve bilimsel bilgiyi sizlerle paylaşıyor.

Kişiye özel beslenme programı nedir?

Tüm Videolar

Sağlık Yazıları

Sağlığınız bizim için değerli… Uzman doktorlarımız, bebeklikten yaşlılığa tüm sağlık süreçlerinizle ilgili güncel ve bilimsel bilgiyi sizlerle paylaşıyor.

"Kabızlık tedavi edilebilir bir hastalıktır”

Kabızlık şişkinliğe yol açan, rahatsızlık verici bir problemdir. Stres, hareketsiz yaşam, bazı ilaç türleri ya da beslenme biçimi gibi farklı nedenler kabızlığa yol açıyor. Anadolu Sağlık Merkezi Gastroenteroloji Uzmanları Prof. Dr. Melih Özel ve Doç. Dr. Murat Gürsoy, bağırsak fonksiyon bozuklukları arasında en yaygın görülenler arasında yer alan kabızlığın, tanımı ile ilgili belirsizlikler ve hastalığın teşhisi, tedavisi ve önlenmesi ile ilgili zorluklar ve uygulama ile yaklaşım farklılıkları nedeniyle çok önemli bir klinik durum olduğunu belirtiyorlar. Kabızlığın önemli bir “hastalık” olduğunu vurgulayan Dr.Özel ve Dr.Gürsoy, “Kabızlık Polikliniği’nde, hastanemizin olanak ve kapasitelerini etkin bir şekilde kullanarak, hastalarımızın güncel bilgiler ışığında doğru bir şekilde yönlendirilmesine ve tedavilerine olanak sağlıyoruz” diyorlar.

Haberin Detayı Tüm Bölüm Haberleri
Uzm. Dr. Pınar Sarıyıldızİç Hastalıkları (Dahiliye)
Prof. Dr. Çağatay Öktenliİç Hastalıkları (Dahiliye)
Doç. Dr. Enes M. Atasoyuİç Hastalıkları (Dahiliye)
Uzm. Dr. Muzaffer Sezerİç Hastalıkları (Dahiliye)
İç Hastalıkları (Dahiliye)

Ekibimiz

Sağlık hizmeti, takım çalışması gerektiren bir alandır. Size en iyi sağlık hizmetini vermek için çalışan, deneyimli ekibimizle tanışın.