Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü

Anadolu Sağlık Merkezi Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümü olarak; ülkemizde Sağlık Bakanlığı tarafından da desteklenen “Bebek Dostu Hastane” kurallarına uygun olarak hizmek veriyoruz.

VIP Odalar

Odaya giriş yapmanızın ardından, hemşireniz ve kat hasta danışmanınız tarafından, odanın ve odada bulunan eşyaların tanıtımı yapılarak, eşyaların nasıl kullanılacağı gösterilecektir.

Odalarda enfeksiyon kontrolü ve güvenliğiniz açısından lütfen yiyecek bulundurmamaya özen gösterin. Buzdolabını, içecekleriniz için kullanabilirsiniz.

Bölüm Doktorları

Her biri alanında uzman, dünya standartlarında hizmet veren bölüm doktorlarımızla tanışın.

Videolar

Sağlığınız bizim için değerli… Uzman doktorlarımız, bebeklikten yaşlılığa tüm sağlık süreçlerinizle ilgili güncel ve bilimsel bilgiyi sizlerle paylaşıyor.

Pembe Top Sahadaydı

Pembe Top Sahada

Tüm Videolar

Hasta Hikayeleri

Sağlıkla ilgili kişisel tecrübeler, bir hastalıkla tanışmak zorunda kalındığında nasıl bir yol izlendiği hepimiz için değerlidir...

Ameliyattan sonra kendimi artık çok iyi hissediyorum

Romanya’da bir okulda beden eğitimi öğretmeni olarak çalışıyorum. Kendi kendime muayene sırasında mememde bir kitle fark ettim. 

Hikayesini Oku

Hızlıca iyileşmek beni inanılmaz mutlu etti

Korunma amaçlı spiral taktırmıştım. Ancak kontrol süresinin geçtiğinin farkında değildim. Çıkartılması için hastaneye gittiğimde kontrolü gerçekleştiren doktor, rahimde bir sorun olduğunu fark etti.&n...

Hikayesini Oku

Sizi Dinliyoruz

Hastanemizde aldığınız hizmetin kalitesini daha da yükseltmek için görüşlerinize, önerilerinize ve eleştirilerinize kulak veriyoruz.

  • Ad
  • Soyad
  • E-Posta
  • Sabit Telefon
  • Cep Telefonu
  • Cinsiyet
  • Kalan karakter sayısı: 1500

Sağlık Yazıları

Sağlığınız bizim için değerli… Uzman doktorlarımız, bebeklikten yaşlılığa tüm sağlık süreçlerinizle ilgili güncel ve bilimsel bilgiyi sizlerle paylaşıyor.
Erken menopoz hastalık habercisi olabilir

Erken menopoz hastalık habercisi olabilir

Her kadının doğal bir süreç olarak yaşadığı menopoz erken geldiğinde kadınlar zor bir döneme giriyor. Bu dönem dikkatli takip edilmediğinde ise önemli sağlık sorunları baş gösterebiliyor. Anadolu Sağlık Merkezi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Operatör Dr. Nuri Ceydeli, erken menopoz tedavisindeki gelişmeleri paylaşıyor. 

Haberin Detayı Tüm Bölüm Haberleri
Op. Dr. Ebru Öztürk ÖksüzKadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Nilüfer SaruhanKadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Meltem ÇamKadın Hastalıkları ve Doğum
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Ekibimiz

Sağlık hizmeti, takım çalışması gerektiren bir alandır. Size en iyi sağlık hizmetini vermek için çalışan, deneyimli ekibimizle tanışın.