Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü

Anadolu Sağlık Merkezi Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümü olarak; ülkemizde Sağlık Bakanlığı tarafından da desteklenen “Bebek Dostu Hastane” kurallarına uygun olarak hizmek veriyoruz.

VIP Odalar

Odaya giriş yapmanızın ardından, hemşireniz ve kat hasta danışmanınız tarafından, odanın ve odada bulunan eşyaların tanıtımı yapılarak, eşyaların nasıl kullanılacağı gösterilecektir.

Odalarda enfeksiyon kontrolü ve güvenliğiniz açısından lütfen yiyecek bulundurmamaya özen gösterin. Buzdolabını, içecekleriniz için kullanabilirsiniz.

Bölüm Doktorları

Her biri alanında uzman, dünya standartlarında hizmet veren bölüm doktorlarımızla tanışın.

Videolar

Sağlığınız bizim için değerli… Uzman doktorlarımız, bebeklikten yaşlılığa tüm sağlık süreçlerinizle ilgili güncel ve bilimsel bilgiyi sizlerle paylaşıyor.

Rahim ağzı kanserinin tedavi yöntemleri nelerdir?

Tüm Videolar

Hasta Hikayeleri

Sağlıkla ilgili kişisel tecrübeler, bir hastalıkla tanışmak zorunda kalındığında nasıl bir yol izlendiği hepimiz için değerlidir...

Pet/CT için bir günlüğüne İstanbul’a geldik

Karaciğerimde bir kitle olduğu tespit edildi. PET/CT yapılması gerekiyordu ve bu da yaşadığım ülke olan İran’da yoktu. Dubai’de vardı fakat dil nedeniyle tercih etmedik. 

Hikayesini Oku

Hastalığım tekrarlayınca CyberKnife ile tanıştım

Sağ mememle ilgili yaklaşık bir yıldır yaşadığım sıkıntılar nedeniyle hekime gittiğimde meme kanseri tanısı kondu. Oldukça agresif ve hızlı ilerleyen bir türdü ve hekimlerim ameliyat edilemeyecek kada...

Hikayesini Oku

Sizi Dinliyoruz

Hastanemizde aldığınız hizmetin kalitesini daha da yükseltmek için görüşlerinize, önerilerinize ve eleştirilerinize kulak veriyoruz.

  • Ad
  • Soyad
  • E-Posta
  • Sabit Telefon
  • Cep Telefonu
  • Cinsiyet
  • Kalan karakter sayısı: 1500

Sağlık Yazıları

Sağlığınız bizim için değerli… Uzman doktorlarımız, bebeklikten yaşlılığa tüm sağlık süreçlerinizle ilgili güncel ve bilimsel bilgiyi sizlerle paylaşıyor.
Meme Kanserinin Tedavisi

Meme Kanserinin Tedavisi

Meme kanserinin tedavisi cerrahi, radyoterapi, kemoterapi ve hormon tedavisini içermektedir. Tedavi seçeneklerinin sırası ve önceliği;

Haberin Detayı Tüm Bölüm Haberleri
Op. Dr. Ebru Öztürk ÖksüzKadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Nilüfer SaruhanKadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Meltem ÇamKadın Hastalıkları ve Doğum
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Ekibimiz

Sağlık hizmeti, takım çalışması gerektiren bir alandır. Size en iyi sağlık hizmetini vermek için çalışan, deneyimli ekibimizle tanışın.