Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları Bölümü

Anadolu Sağlık Merkezi Kulak Burun Boğaz bölümümüzde; kulak, burun, boğaz ve ilgili baş boyun hastalıklarının hem tıbbi hem de cerrahi tedavi hizmetlerini sunuyoruz.

Sizi Dinliyoruz

Hastanemizde aldığınız hizmetin kalitesini daha da yükseltmek için görüşlerinize, önerilerinize ve eleştirilerinize kulak veriyoruz.

  • Ad
  • Soyad
  • E-Posta
  • Sabit Telefon
  • Cep Telefonu
  • Cinsiyet
  • Kalan karakter sayısı: 1500

Hasta Hikayeleri

Sağlıkla ilgili kişisel tecrübeler, bir hastalıkla tanışmak zorunda kalındığında nasıl bir yol izlendiği hepimiz için değerlidir...

İkinci şansım, Türkiye'deymiş

2008 yılında yürürken görme bozukluğu ve baş dönmesi şikayetleri ile doktora başvurdum. Beynimde tümör olduğu söylendi ve Sofya'da ameliyat oldum. Patoloji sonucunda tümörün iyi huylu olduğu; radyoter...

Hikayesini Oku

Kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum

Yaklaşık bir yıl önce şiddetli baş ağrılarıyla birlikte zor bir hayata başladım. Şiddetli baş ağrıları, baş dönmeleri ve yürüme güçlüğüyle başlayan şikâyetlerim sonucunda beyin tümörü tanısı kondu. &n...

Hikayesini Oku

Sağlık Yazıları

Sağlığınız bizim için değerli… Uzman doktorlarımız, bebeklikten yaşlılığa tüm sağlık süreçlerinizle ilgili güncel ve bilimsel bilgiyi sizlerle paylaşıyor.
Çocuklardaki orta kulak iltihabı baharla birlikte artıyor

Çocuklardaki orta kulak iltihabı baharla birlikte artıyor

Üç yaşına kadar olan çocukların üçte ikisi en az bir kez orta kulak iltihabı geçiriyor. Özellikle bahar aylarında artan orta kulak iltihabı, tedavi edilmediği ve uzun sürdüğü takdirde ciddi sorunlara yol açabiliyor.

Haberin Detayı Tüm Bölüm Haberleri
Op. Dr. Murat ŞirinKulak - Burun - Boğaz Hastalıkları
Prof. Dr. Sertaç YetişerKulak - Burun - Boğaz Hastalıkları
Prof. Dr. Sertaç YetişerKulak - Burun - Boğaz Hastalıkları
Kulak - Burun - Boğaz Hastalıkları

Ekibimiz

Sağlık hizmeti, takım çalışması gerektiren bir alandır. Size en iyi sağlık hizmetini vermek için çalışan, deneyimli ekibimizle tanışın.