Medikal Onkoloji Bölümü

Anadolu Sağlık Merkezi Medikal Onkoloji bölümümüzde; kanser türlerinin büyük bir kısmının tanı ve tedavisinin yanı sıra, koruyucu önlemlerle de multidisipliner bir sağlık hizmeti sunuyoruz.

Bölüm Doktorları

Her biri alanında uzman, dünya standartlarında hizmet veren bölüm doktorlarımızla tanışın.

Hasta Hikayeleri

Sağlıkla ilgili kişisel tecrübeler, bir hastalıkla tanışmak zorunda kalındığında nasıl bir yol izlendiği hepimiz için değerlidir...

Sesime yeniden kavuştuğum için mutluyum!

İş ve özel hayatımda sesimin kısıklığı önceleri beni çok etkilemese de doktora gittim. İlk incelemelerin ardından yapılan biyopside boyun tümörü tanısı kondu. Eşimle birlikte çok endişelendik. Doktoru...

Hikayesini Oku

Tanrıya inanıyorum, doktoruma güveniyorum

Kimi zaman sağlığınıza ne kadar dikkat etseniz de, hastalıklar sizi bulabiliyor. Makedonya Futbol Milli Takımı’nın antrenör yardımcılığını yapıyorum. Bugüne kadar sigara, kahve ve alkolden tamamen uza...

Hikayesini Oku

Sizi Dinliyoruz

Hastanemizde aldığınız hizmetin kalitesini daha da yükseltmek için görüşlerinize, önerilerinize ve eleştirilerinize kulak veriyoruz.

  • Ad
  • Soyad
  • E-Posta
  • Sabit Telefon
  • Cep Telefonu
  • Cinsiyet
  • Kalan karakter sayısı: 1500

Kanser ve Yaşam

Anadolu Sağlık Merkezi olarak sağlık alanındaki tüm imkanlarımızı ve bilgi birikimimizi kanser hastalarının sağlığına katkıda bulunmak için kullanıyor, kanser hastalıkları hakkında toplumumuzu bilinçlendirmeyi hedefliyoruz.

Güncel Haberler

Tedavi Yöntemleri

Bilgilendirici Videolar

Videolar

Sağlığınız bizim için değerli… Uzman doktorlarımız, bebeklikten yaşlılığa tüm sağlık süreçlerinizle ilgili güncel ve bilimsel bilgiyi sizlerle paylaşıyor.

Pembe Top Sahadaydı

Pembe Top Sahada

Tüm Videolar

Sağlık Yazıları

Sağlığınız bizim için değerli… Uzman doktorlarımız, bebeklikten yaşlılığa tüm sağlık süreçlerinizle ilgili güncel ve bilimsel bilgiyi sizlerle paylaşıyor.
Lenfoma’da hedefe yönelik tedavi

Lenfoma’da hedefe yönelik tedavi

Hedefe yönelik tedaviler özellikle lenfoma tedavisinde gelecek vadeden tedavilerdir. Bu tedavilerin çeşitliliği ise lenfoma hücreleriyle ilgili genetik özelliklerin daha ileri tanı yöntemleriyle anlaşılmasıyla hızlıca artıyor. Anadolu Sağlık Merkezi Medikal Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Serdar Turhal, lenfoma tedavisinde başarı şansının hücre tipine bağlı olduğunu, iyi seyirli hodgkin lenfomasında başarı oranlarının %90’ı aştığını, agresif bazı hodgkin dışı lenfomalarda ise %30’un altında olabileceğini ancak hedefe yönelik tedaviyle bu oranların artabileceğini vurguluyor. Turhal ayrıca lenfomanın Türkiye’de en sık görülen 10 kanser arasında; erkeklerde 7., kadınlarda da 8. sırada yer aldığını belirtiyor.

Haberin Detayı Tüm Bölüm Haberleri
Uzm. Dr. Sinan KaraaslanMedikal Onkoloji
Prof. Dr. Necdet ÜskentMedikal Onkoloji
Doç. Dr. Yeşim YıldırımMedikal Onkoloji
Prof. Dr. N. Serdar TurhalMedikal Onkoloji
Medikal Onkoloji

Ekibimiz

Sağlık hizmeti, takım çalışması gerektiren bir alandır. Size en iyi sağlık hizmetini vermek için çalışan, deneyimli ekibimizle tanışın.