Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü

Anadolu Sağlık Merkezi Ortopedi ve Travmatoloji bölümümüzde kas-iskelet sistemi hastalıklarının tanısı, tedavisi ve rehabilitasyonu konularında hizmet veriyoruz.

VIP Odalar

Odaya giriş yapmanızın ardından, hemşireniz ve kat hasta danışmanınız tarafından, odanın ve odada bulunan eşyaların tanıtımı yapılarak, eşyaların nasıl kullanılacağı gösterilecektir.

Odalarda enfeksiyon kontrolü ve güvenliğiniz açısından lütfen yiyecek bulundurmamaya özen gösterin. Buzdolabını, içecekleriniz için kullanabilirsiniz.

Videolar

Sağlığınız bizim için değerli… Uzman doktorlarımız, bebeklikten yaşlılığa tüm sağlık süreçlerinizle ilgili güncel ve bilimsel bilgiyi sizlerle paylaşıyor.

Eklem protezi uygulaması nasıl gerçekleştirilir?

Tüm Videolar

Hasta Hikayeleri

Sağlıkla ilgili kişisel tecrübeler, bir hastalıkla tanışmak zorunda kalındığında nasıl bir yol izlendiği hepimiz için değerlidir...

Çok şükür, her şey geride kaldı...

Üzerinden tam bir yıl geçti… Puslu bir sonbahar gününde talihsiz bir kaza geçirdim ve düşme sonucu sol kalça kemiğim üzerinde büyük bir acı hissettim. Çok ani ve korkunç bir andı benim için, ayağa kal...

Hikayesini Oku

Hem kolum hem de hayatım kurtuldu

Kolumda başlayan şişlik ve ağrılar üzerine doktora başvurdum. Doktorum kolunda çok büyük bir tümör olduğunu ve kolumun kesilmesi gerektiğini söyledi. Büyük bir şok içindeydim. Kolumun kesilmesini iste...

Hikayesini Oku

Sizi Dinliyoruz

Hastanemizde aldığınız hizmetin kalitesini daha da yükseltmek için görüşlerinize, önerilerinize ve eleştirilerinize kulak veriyoruz.

  • Ad
  • Soyad
  • E-Posta
  • Sabit Telefon
  • Cep Telefonu
  • Cinsiyet
  • Kalan karakter sayısı: 1500
  • Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, işlenme amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, aktarıldığı üçüncü kişileri öğrenme, eksik veya yanlışların düzeltilmesini isteme, mevzuat çerçevesinde silinmesini veya yok edilmesini isteme, taleplerinizin aktarım yapılan kişilere bildirilmesini isteme, münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz sonucu aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme, kanuna aykırı işlemelerden doğan zararını tazmin etme haklarınız bulunmaktadır.

Sağlık Yazıları

Sağlığınız bizim için değerli… Uzman doktorlarımız, bebeklikten yaşlılığa tüm sağlık süreçlerinizle ilgili güncel ve bilimsel bilgiyi sizlerle paylaşıyor.
Kalça kırıklarını önlemenin püf noktaları

Kalça kırıklarını önlemenin püf noktaları

Her yıl tarihleri 18-24 Mart Yaşlılar Haftası olarak kutlanıyor. Yaşam süresinin tüm dünyada giderek uzadığı çağımızda, yaşlılığa bağlı sağlık sorunları da daha çok gündeme geliyor. En yaygın sağlık sorunlarından biri de kalça kırıkları ve kireçlenmeler. Oysa bu sorunları önlemek mümkün... 

Haberin Detayı Tüm Bölüm Haberleri