Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü

Anadolu Sağlık Merkezi Ortopedi ve Travmatoloji bölümümüzde kas-iskelet sistemi hastalıklarının tanısı, tedavisi ve rehabilitasyonu konularında hizmet veriyoruz.

VIP Odalar

Odaya giriş yapmanızın ardından, hemşireniz ve kat hasta danışmanınız tarafından, odanın ve odada bulunan eşyaların tanıtımı yapılarak, eşyaların nasıl kullanılacağı gösterilecektir.

Odalarda enfeksiyon kontrolü ve güvenliğiniz açısından lütfen yiyecek bulundurmamaya özen gösterin. Buzdolabını, içecekleriniz için kullanabilirsiniz.

Videolar

Sağlığınız bizim için değerli… Uzman doktorlarımız, bebeklikten yaşlılığa tüm sağlık süreçlerinizle ilgili güncel ve bilimsel bilgiyi sizlerle paylaşıyor.

Eklem protezi uygulaması nasıl gerçekleştirilir?

Tüm Videolar

Hasta Hikayeleri

Sağlıkla ilgili kişisel tecrübeler, bir hastalıkla tanışmak zorunda kalındığında nasıl bir yol izlendiği hepimiz için değerlidir...

Sadece kolumu değil, hayatımı kurtardılar

Romanyalıyım… İki yıl önce kolumda başlayan şişlik ve ağrılar üzerine doktora başvurdum. Doktor, dirseğimde çok büyük bir tümör olduğunu ve kolumun kesilmesi gerektiğini söyledi. Ancak kolumu  ke...

Hikayesini Oku

Dünyanın en zor ortopedi ameliyatlarından birini geçirdim

Bulgaristan’ın Haskova şehrinde yaşıyorum. 49 yaşındayım. Altı sene önce diz bölgemde istirahatle geçmeyen şiddetli ağrılar hissetmeye başladım ve bir doktora başvurdum.  Yapılan incelemeler sonu...

Hikayesini Oku

Sizi Dinliyoruz

Hastanemizde aldığınız hizmetin kalitesini daha da yükseltmek için görüşlerinize, önerilerinize ve eleştirilerinize kulak veriyoruz.

  • Ad
  • Soyad
  • E-Posta
  • Sabit Telefon
  • Cep Telefonu
  • Cinsiyet
  • Kalan karakter sayısı: 1500

Sağlık Yazıları

Sağlığınız bizim için değerli… Uzman doktorlarımız, bebeklikten yaşlılığa tüm sağlık süreçlerinizle ilgili güncel ve bilimsel bilgiyi sizlerle paylaşıyor.
Kalça kırıklarını önlemenin püf noktaları

Kalça kırıklarını önlemenin püf noktaları

Her yıl tarihleri 18-24 Mart Yaşlılar Haftası olarak kutlanıyor. Yaşam süresinin tüm dünyada giderek uzadığı çağımızda, yaşlılığa bağlı sağlık sorunları da daha çok gündeme geliyor. En yaygın sağlık sorunlarından biri de kalça kırıkları ve kireçlenmeler. Oysa bu sorunları önlemek mümkün... 

Haberin Detayı Tüm Bölüm Haberleri