Hemen Arayın

10 yılın ardından iyi hissetmek çok güzel!

okuyabilirsiniz.

Kendi kendime meme muayenesi sonrasında sağ mememde bir kitle fark ettim. Ancak o sırada hamileyim ve bu nedenle tanı ya da tedaviyle ilgili bir girişimde bulunmadım. 39 yaşında çocuk doğurduğum için önceliği kızıma vermek istemiştim. Ancak bir yıl sonra hastaneye gittim. Yapılan incelemeler sonrasında meme karsinomu olduğu ortaya çıktı.

Bulgaristan’da ilk ameliyatımı gerçekleştirdikten sonra radyoterapi gördüm. Ancak bir yıl sonra elle muayene sonucunda aynı yerde bir kitleye daha rastladım. Bu kez hemen hekime başvurdum ve yine meme korunarak bir ameliyat daha yapıldı. Tüm bunları anlatırken sıradan bir olaymış gibi görünebilir ama beni çok etkiliyordu. Küçük bir kızım vardı ve onunla ilgilenmem gerektiği zamanlarda ben kendime zaman ayırmak zorunda kalıyordum. Korkuyordum. Ve korkularım bir süre sonra gerçekleşti. Ameliyat olduğum yerde tekrar bir kitle bulundu. Bu kez memenin tamamı alındı ve kemoterapi tedavisi gördüm. Sonrasında ise kemikte metastaz tespit edildi. Yapılan incelemeler sonucunda aynı yerde birkaç kez işlem yapıldığı için Bulgaristan’daki doktorlar bu konuda yeterli altyapının olmadığını belirterek ameliyat için riske girmek istemediklerini söylediler. Tüm bu yaşadıklarım beni adeta hayata küstürdü. Ben uzun yıllar ses sanatçılığı yaptım ve neredeyse tüm dünyayı gezdim. Her zaman mutlu olmaya çalışırdım. Ancak son 10 yıl içinde yaşadıklarım beni umutsuz bir kişiye dönüştürdü. Artık uyuyamıyor, konuşmak istemiyor ve kimseyle bir şey paylaşmak istemiyordum.

İnternette yaptığım araştırma sonucunda Anadolu Sağlık Merkezi’ne ulaştım. Gerekli incelemeler yapıldı ve CyberKnife tedavisi için uygun olduğum söylendi. Tedavimin ardından artık kendimi çok iyi hissediyordum.

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.