Hemen Arayın

13. yılımızı kutladık!

okuyabilirsiniz.

Bu yıl hastanemizin 13. yıldönümünü yine geleneksel “El izi” etkiliğimizle kutladık. 

13. yılımızı kutladık!

12 Şubat’ta Zeugma Restaurant’ta gerçekleştirdiğimiz etkinlikte Anadolu Sağlık Merkezi’nde 10. yılını kutlayan çalışanlarımız kendileri için özel tasarlanan çerçevelere el izlerini bastılar. 300 adet balonla süslediğimiz etkinliğimize direktörler, hekimler ve pek çok hastane çalışanı katıldı. 10. yılını dolduran çalışanlarımıza ayrıca İnsan Kaynakları tarafından plaket takdim edildi. Pazarlama ve Kurumsal İletişim Departmanı tarafından organize edilen özel ikramlar ve Klüh’nün 13. Yıl pastası ise bu organizasyonda büyük ilgi gördü...  13. yılımız kutlu olsun... Hep birlikte daha nice senelere...

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.