Hemen Arayın

Akciğerimdeki sorun beni İstanbul’a kadar getirdi

okuyabilirsiniz.

Herhangi bir şikayetim yoktu. Dışkımda gördüğüm kan üzerine doktora gittim ve yapılan incelemeler sonucu kolon kanseri olduğum ortaya çıktı. Önce kemoterapi yapılacaktı. Fakat eczacı olan oğlum, uygulanacak kemoterapi yönteminin (forfox yöntemi) henüz deney aşamasında olması nedeniyle uygulanmadı ve ameliyat oldum. Sonrasında rutin kontrollerime devam ettim. Aradan iki buçuk yıl geçtikten sonra kontroller sırasında göğüs filmi çektirmiştim. Filmde, ciğerde bir nokta saptandı. Yapılan taramanın ardından sağ ve solda olmak üzere ciğerde tümörler görüldü. 

Yaptığımız araştırmalar sonucunda radyofrekans tedavisi için Fransa’ya gittik. Sağ tarafta bulunan büyük tümöre radyofrekans tedavisi uygulandı ve iyi bir netice aldık. Ancak sol taraftaki tümör radyofrekans tedavisi için uygun değildi. Bunun üzerine başka tedavi yöntemleri araştırdık ve internette karşılaştığımız CyberKnife yöntemi dikkatimizi çekti. Bu tedavinin Sudi Arabistan’da ve Türkiye’de olduğunu öğrendik. İnternet üzerinden Anadolu sağlık Merkezi’ne bilgi için bir mail gönderdik. Hastane kısa sürede dönüş yaptı ve gelişimizi programladılar. Anadolu Sağlık Merkezi’nde Pet-CT çekildi ve ardından yapılan değerlendirmede CyberKnife tedavisinin uygulanabileceğine karar verildi. Uygulamadan sonra şimdilik üç aylık bekleme süresine girdik.
Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.