Hemen Arayın

Ameliyattan sonra kendimi artık çok iyi hissediyorum

okuyabilirsiniz.

Romanya’da bir okulda beden eğitimi öğretmeni olarak çalışıyorum. Kendi kendime muayene sırasında mememde bir kitle fark ettim. 

Kendimi çok kötü hissettim ve bir süre bu durumdan kimseye bahsetmedim. Sonra kendimi toparladığımda üç doktorla görüştüm. Hepsi de ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Romanya’daki hastanelerde teknolojinin yeterince gelişmiş olmaması ve arkadaşımın tavsiyesi üzerine Anadolu Sağlık Merkezi Uluslararası Hizmetler Departmanı’yla iletişime geçtim. Türkiye’ye geldim ve ameliyatımı oldum. Şu an kendimi çok iyi hissediyorum.
Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.