Hemen Arayın

Anadolu Sağlık Merkezi bu yıl da “En beğenilenler” arasında!

okuyabilirsiniz.

İş ve ekonomi dünyasının önemli dergilerinden Capital’in gerçekleştirdiği “İş Dünyasının En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında Anadolu Sağlık Merkezi olarak en beğenilen şirketlerden biri seçildik. 

Anadolu Sağlık Merkezi bu yıl da “En beğenilenler” arasında!

Capital dergisinin 21 yıldır gerçekleştirdiği ve farklı sektörlerden 628 şirketi temsilen 1.980 yöneticinin katıldığı ankette Anadolu Sağlık Merkezi, sağlık sektöründe en beğenilen 3 hastane arasında yerini aldı. Geçtiğimiz yıl da yer aldığımız listedeki başarımızı bu yıl da sürdürdük.

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.