Hemen Arayın

Anadolu Sağlık Merkezi, Uluslararası Meme Merkezleri Ağı’na üye oldu

okuyabilirsiniz.

Anadolu Sağlık Merkezi, referans merkezi olabilecek multidisipliner merkezlerin kayıt olduğu Uluslararası Meme Merkezleri Ağı üyesi oldu. Akreditasyon European School of Oncology (ESO) tarafından verildi. Tüm kıtalardan 211 hastanenin bağlı olduğu Uluslararası Meme Merkezleri Ağı’nın son üyesi Anadolu Sağlık Merkezi oldu. 

Meme Merkezleri Ağı programını oluşturan ESO, uluslararası bir bilimsel komite ve danışma kurulunun himayesinde, kanser tıbbının tüm alanlarındaki sağlık uzmanlarının bilgisini arttırmaya adanmış en eski ve en yapılandırılmış organizasyonlardan biri. Anadolu Sağlık Merkezi, meme kanseri hastalarının bakım veya ikinci görüş için doğru yeri bulmalarına yardımcı olacak ağa tüm kriterleri karşılayarak üye oldu.

Üyelik kriterlerinin tamamı sağlandı
Anadolu Sağlık Merkezi, bakımda multidisipliner olmanın dışındaki kriterlerde belirtilen; görüntüleme çeşitleri, biyopsi çeşitleri, cerrahi türleri, hekimlerin bu alanda yapmış olduğu işlem sayıları, bu alana özel uzmanlıkları, patoloji içeriği, tümör kurulları gibi özellikle tam üyelik için belirtilen kriterleri sağlayarak üyelik sertifikasını aldı.

 

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play