Hemen Arayın

Anadolu Sağlık Merkezi, Uluslararası Meme Merkezleri Ağı’na üye oldu

okuyabilirsiniz.

Anadolu Sağlık Merkezi, Meme Sağlığı Merkezi ile referans merkezi olabilecek multidisipliner merkezlerin kayıt olduğu Uluslararası Meme Merkezleri Ağı üyesi oldu. Üyelik, European School of Oncology (ESO) tarafından verildi. Anadolu Sağlık Merkezi Meme Sağlığı Merkezi, Uluslararası Meme Merkezleri Ağı’na tüm kıtalardan üye olan 211 hastaneden biri oldu.

Anadolu Sağlık Merkezi, Uluslararası Meme Merkezleri Ağı’na üye oldu

Meme Merkezleri Ağı programını oluşturan ESO, uluslararası bir bilimsel komite ve danışma kurulunun himayesinde, kanser tıbbının tüm alanlarındaki sağlık uzmanlarının bilgisini arttırmaya adanmış en eski ve en yapılandırılmış organizasyonlardan biri. Anadolu Sağlık Merkezi, meme kanseri hastalarının bakım veya ikinci görüş için doğru yeri bulmalarına yardımcı olacak ağa kriterleri karşılayarak kabul edildi.

Anadolu Sağlık Merkezi, bakımda multidisipliner olmanın yanı sıra, görüntüleme çeşitleri, biyopsi çeşitleri, cerrahi türleri, hekimlerin bu alanda yapmış olduğu işlem sayıları, bu alana özel uzmanlıkları, patoloji içeriği, tümör kurulları gibi özellikle tam üyelik için belirtilen kriterleri sağlayarak üyelik sertifikasını aldı.
 

 

 

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.