Hemen Arayın

Anadolu Sağlık Merkezi’ne büyük ödül

okuyabilirsiniz.

Anadolu Sağlık Merkezi, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin 2023 hedefleri doğrultusunda, 2015 yılında gerçekleştirdiği hizmet ihracatı ile sağlık sektörü kategorisinde Türkiye’nin en büyük 500 kuruluşu arasında 3. sırada yer aldı. Başbakan Binali Yıldırım’ın da katılımıyla gerçekleştirilen ödül töreninde Anadolu Sağlık Merkezi’ne üçüncülük ödülünü Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ve Sağlık Bakanı Recep Akdağ takdim etti. Ödülü Anadolu Sağlık Merkezi adına Uluslararası Hizmetler Direktörü Aslı Akyavaş teslim aldı. 

Anadolu Sağlık Merkezi’ne büyük ödül

Türkiye İhracatçılar Meclisi, 2023 hedefleri doğrultusunda hizmet sektörünün yıllar itibariyle kat edeceği gelişimin görülmesine ve potansiyelinin ortaya çıkarılmasına katkıda bulunmak amacıyla Türkiye’nin en büyük 500 hizmet ihracatçısını belirledi. Dünya Ticaret Örgütü (DTÖ) ve Ekonomi Bakanlığı tarafından sınıflandırılan ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren firmalar 2015 yılında gerçekleştirdikleri hizmet ihracatına göre sıralandı. Kurulduğu 2005 yılından bu yana dünya standartlarında sağlık hizmeti sunan Anadolu Sağlık Merkezi, 2015 yılında Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçı firması arasında hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren en iyi 3. kurum seçildi.

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play