Hemen Arayın

Anadolu Sağlık Merkezi’nin kalitesi 6. kez tescillendi

okuyabilirsiniz.

Anadolu Sağlık Merkezi, küresel sağlık hizmetlerinde altın standart olarak kabul edilen JCI (Joint Commission International) tarafından 6. kez akredite edildi. Kalite ve hasta güvenliği alanındaki en iyi uygulamaları belirleyen ve ölçen JCI, Anadolu Sağlık Merkezi’ni bu önemli akreditasyona bir kez daha layık gördü.

Anadolu Sağlık Merkezi’nin kalitesi 6. kez tescillendi

Anadolu Sağlık Merkezi ,“Sağlığın Merkezi” olma vizyonu ile 2005 yılından bu yana Türkiye’de dünya standartlarında sağlık hizmeti sunuyor. İnsan Odaklı Bakım ve hasta güvenliğini her daim ön planda tutan Anadolu Sağlık Merkezi, JCI akreditasyonunu alarak bu alandaki başarısını bir kez daha kanıtladı.

Küresel sağlık hizmetlerinde “altın standart” olarak kabul edilen JCI akreditasyonunu ilk kez 2007 yılında alan Anadolu Sağlık Merkezi, üç yıllık sürelerde gerçekleştirilen yeniden belgelendirme sürecine girerek, yapılan saha ziyareti ve incelemeler sonucunda 6. kez akredite oldu. 

JCI; Anadolu Sağlık Merkezi’ni insan odaklı bakım, klinik kalite ve hasta güvenliği gibi konularda bir hafta boyunca alanında tecrübeli uzmanları ile denetledi.

JCI Akreditasyonu hastalar için ne ifade ediyor? 
Hasta Merkezli Standartlar ve Sağlık Kuruluşu Yönetim Standartları başlıkları altında “Uluslararası Hasta Güvenliği Hedefleri, Hizmete Erişim ve Hizmetin Sürekliliği, Hasta ve Yakınlarının Hakları, Kalite İyileştirme ve Hasta Güvenliği, Tesis Yönetimi ve Güvenliği, Çalışanların Nitelikleri ve Eğitimi” gibi 14 ayrı bölümde yer alan kriterler ile değerlendirilen Anadolu Sağlık Merkezi’nin, bu akreditasyon sayesinde uluslararası düzeyde kalitesi ve güvenilirliği bir kez daha ortaya konmuş oldu.

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.