Hemen Arayın

Anestezi çocuğa zarar verir mi?

okuyabilirsiniz.

Anestezi çocuğa zarar verir mi?


Paylaş WhatsApp
Randevu Al 44 44 276
Doç. Dr. Yetkin Özer
Doktorun Biyografisini Gör

Doç. Dr. Yetkin Özer, 1991 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Uzmanlık eğitimini Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Kliniği’nde tamamladı. Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nde 2000 - 2006 yılları arasında öğretim üyesi olarak görev aldı. 2011 yılında Anadolu Sağlık Merkezi’nde çalışmaya başlayan Doç. Dr. Özer, halen Anesteziyoloji ve Reanimasyon uzmanı olarak görevini sürdürüyor. 


Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.