Hemen Arayın

Artık iyiyim ve gelmişken Türkiye’yi gezmek istiyorum

okuyabilirsiniz.

Hayatımda hiç sağlığına özen gösteren bir insan olamadım. Ta ki yorgunlukla başlayan rahatsızlığıma uyku hali, iştahsızlık ve sırt ağrılarım da ekleninceye kadar… Cezayir’de bir üroloji doktoruna gidip gerekli testleri yaptırdım. Böbrek tümörü olduğumu öğrendim ve aynı yıl sağ böbreğim alındı. Fransa’da yaşayan büyük oğlum gelip doktorumla konuştuğunda kendisine tümörün metastaz yapmadığı söylendi. 

ABD’de tıp eğitimi alan kuzenimin tavsiyesiyle Johns Hopkins ile işbirliği olduğunu bildiğimiz Anadolu Sağlık Merkezi’ni tercih ettik. Anadolu Sağlık Merkezi Uluslararası Hasta Hizmetleri yetkilileri tüm yolculuğu ve tedaviyi bizim için organize etti. Anadolu Sağlık Merkezi’nde incelemeler hızla başladı. Pet-CT sonucunda sol böbreğimde metastaz bulundu. Sol nefron koruyucu cerrahi sonrasında tümör konseyi bana hedefe yönelik kemoterapi önerdi. Ameliyatı ve ameliyat sonrasını sorunsuz bir iyileşmeyle atlattım. Şimdi kontrollerim ve tedavim devam ediyor. 
Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play