Hemen Arayın

Artık kanser değilim!

okuyabilirsiniz.

Hemoroid ameliyatımdan bir yıl sonra dışkımda kan olduğunu fark edince doktora başvurdum. Yapılan kolonoskopide kalın bağırsağımda tümör belirlendi. Pet-CT sonucunda akciğer metastazı belirlenmiş, hatta yapılan incelemelerde beynimin sol tarafında da bir tümör saptanmıştı.

Panik halinde ne yapacağını bilememek en kötüsüydü. Ailemin desteğiyle bir an önce toparlanmaya ve en iyi tedavi için araştırmalara başladım. İnceleme sonuçlarını Almanya’daki bir doktora da gönderdim. O da CyberKnife yönteminin uygulanabileceğini belirterek Anadolu Sağlık Merkezi’ne gitmemi önerdi. Bulgaristan’daki tedavimin ardından Anadolu Sağlık Merkezi’ne geldim.

İstanbul’a CyberKnife tedavisi için gelmiştim ama kemoterapinin daha uygun olacağı söylendi bana. Kemoterapi için koluma port takıldı. Bu da kemoterapiyi çok kolaylaştırdı. Buraya sekiz kez geldim. En son yapılan taramada sonuçlarım çok iyi çıktı ve çok mutlu oldum. Yeniden kemoterapiye gerek kalmadı. Sadece bir vitamin verildi kullanmam için. Şimdi gayet sağlıklıyım.
Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.