Hemen Arayın

Artık kendimi hasta gibi hissetmiyorum.

okuyabilirsiniz.

Geçmeyen baş ağrılarım canımı çok sıkıyordu. Bir süre sonra ayağımı, kolumu ve yüzümün bir tarafını hissetmemeye başladım. 

Doktora gittiğimde, yapılan tetkiklerde tümör tespit edilmesi üzerine ameliyat oldum ve tümörün yüzde 83’ü alındı. Aradan geçen altı yılın ardından hastalığının nüksetmesi üzerine hastane seçimi için kapsamlı araştırmalar yaptım. Bir televizyon kanalında izlediğim röportaj sayesinde Anadolu Sağlık Merkezi hakkında bilgi edindim. Bir yakınımın da tavsiyesiyle başvurdum ve İstanbul’a geldim. Tedavi sürecim devam ediyor. Son kontrollerim yapılacak. Artık kendimi hasta gibi hissetmiyorum.
Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.