Hemen Arayın

Beyin ameliyatım için Irak’tan geldim

okuyabilirsiniz.

Hastalığıma Irak’ta kısa bir süre önce beyin tümörü tanısı konuldu. 

Acilen ameliyat olmam gerekiyordu ve bu sebeple ameliyat için uygun bir hastane aramaya başladım. Irak’taki hastanelerin bu ameliyat için yeterli altyapıya sahip olmaması nedeniyle tedavim için Türkiye’ye gelmeye karar verdim. Doktorum da beni son derece başarılı beyin ameliyatların yapıldığı Anadolu Sağlık Merkezi’ne yönlendirdi. Anadolu Sağlık Merkezi’nde ameliyatım başarıyla gerçekleştirildi. 
Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.