Hemen Arayın

Bir kez daha “Sağlıkta hizmet ihracatı” ödülü aldık

okuyabilirsiniz.

2016 yılında gerçekleştirdiği hizmet ihracatı ile Türkiye’nin en büyük 500 kuruluşu arasında, sağlık sektörü kategorisinde yine üçüncü sırada yer aldı. 

Bir kez daha “Sağlıkta hizmet ihracatı” ödülü aldık

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin 2023 hedefleri doğrultusunda, 2015 yılında gerçekleştirdiği  hizmet ihracatı ile sağlık sektörü kategorisinde Türkiye’nin en büyük 500 kuruluşu arasında 3. sırada yer alan Anadolu Sağlık Merkezi, 2016 yılında da yine aynı başarıyı yakaladı. 2016 yılında gerçekleştirdiği hizmet ihracatı ile Türkiye’nin en büyük 500 kuruluşu arasında, sağlık sektörü kategorisinde yine üçüncü sırada yer alan hastanemiz adına ödülü ise, Uluslararası Hizmetler Direktörü Aslı Akyavaş aldı. Aslı Hanım’a ödülü Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi ve Maliye Bakanı Naci Ağbal takdim etti.

 

 

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.