Hemen Arayın

Böbrek taşı nedir?

okuyabilirsiniz.

Böbrek taşı nedir?


Paylaş WhatsApp
Randevu Al
Prof. Dr. N. Yalçın İlker
Doktorun Biyografisini Gör

Prof. Dr. Nazmi Yalçın İlker, tıp eğitimini Türkiye’de aldı. Marmara Üniversitesi’nde 1988-2011 yılları arasında öğretim üyesi olarak çalıştı. Endoüroloji alanında uzmanlaştı .1994 yılında üroloji alanında profesör oldu. Cerrahi bilimler bölüm başkanlığı görevini 5 yıl süre ile yaptı. Marmara üniversitesinde çalıştığı yıllarda üniversite vakıf hastanesini kurulmasında görev aldı  ve 6 yıl süre ile yöneticiliğini yaptı. 2005 yılında Anadolu Sağlık Merkezi’nde ürolog olarak çalışmaya başlayan Prof. Dr. İlker, 2012 yılından bu yana Anadolu Sağlık Merkezi üroloji ve tıbbi hizmetler direktörü görevini sürdürüyor. 


JHM ile yakın ilişkiler sürdürerek hasta güvenliği ve memnuniyetini, hasta odaklı hizmet anlayışını kurumuna yerleştirmek için kuvvetli çaba harcıyor.


Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.