Hemen Arayın

Çok şükür, her şey geride kaldı...

okuyabilirsiniz.

Üzerinden tam bir yıl geçti… Puslu bir sonbahar gününde talihsiz bir kaza geçirdim ve düşme sonucu sol kalça kemiğim üzerinde büyük bir acı hissettim. Çok ani ve korkunç bir andı benim için, ayağa kalkıp yürüyemiyordum… Eşim panik içinde, ambulans çağırmayı dahi düşünemeden hemen arabayla Anadolu Sağlık Merkezi’ne ulaştırdı beni. Hızlı bir şekilde tetkikler yapıldı; röntgen çekildi. Çıkan sonuca göre sol kalça kemiğim kırıktı ve hemen ameliyat olmam gerekiyordu...

Korkuyla girdim ameliyata, fakat çok şükür her şey yolunda gitti ve sonrasında üç hafta kadar hastanede yattım. Hastanede kaldığım sürece doktorlarımın, hemşirelerin ve görevli diğer personelin yakın ilgi ve alakasıyla iyileşme sürecim son derece iyi geçti, büyük bir moralle hastaneden ayrıldım… Taburcu olduktan sonra 6 ay evde iyileşme ve istirahat dönemi başladı benim için. Sosyal hayatımdan bir dönem uzak kaldım. Özel ihtiyaçlarımı da gidermek, benim için oldukça zordu. Çünkü yürüteçle yürüyordum henüz ve uzun bir süre gerekiyordu eski halime dönmem için. Dostlarım, akrabalarım ve arkadaşlarım beni yalnız bırakmadılar. Fakat eşim ve oğlumun desteğini elbette ki hiç kimseyle kıyaslayamam. Eşim iki ay işinden izin alarak bizzat ilgilendi benimle. Öyle ki, evin tüm düzenini benim koşullarıma uygun hale getirdi.

O zor ve uzun dönemi atlattım; çok şükür, her şey geride kaldı! Doktorum Prof. Dr. Ahmet Kıral, kendime dikkat ettiğim sürece hayatıma kaldığım yerden aynen devam edebileceğimi söyledi. Elbette kontrollerimi de ihmal etmeden… Şimdi işime, sosyal hayatıma geri döndüm. Kendime dikkat ediyor ve belirli zamanlarda da kontrollerime gidiyorum. Zor günlerimde benden yakın ilgi ve alakalarını esirgemeyen doktorlarıma ve ASM sağlık ekibine bir kez daha teşekkürü bir borç biliyorum...
Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.