Hemen Arayın

CUMHURİYET - Bel kayması hasta hikayesi

okuyabilirsiniz.

Şiddetli bel ağrısı yaşayan ve yürüyemez hale gelen Önder, omurga ameliyatıyla sağlığına kavuştu.

Şiddetli bel ağrısı yaşayan ve yürüyemez hale gelen Önder, omurga ameliyatıyla sağlığına kavuştu
CUMHURİYET - Bel kayması hasta hikayesi
Paylaş WhatsApp
Randevu Al
Doç. Dr. Selçuk Göçmen
Doktorun Biyografisini Gör

Doç. Dr. Selçuk Göçmen, 2000 yılında GATA Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Hemen ardından Hakkari/Şemdinli Sınır Taburu’nda Revir Baştabipliği görevini yaptı. 2003-2008 yılları arasında Ankara GATA Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanlığı’nda uzmanlık öğrenimini tamamladı ve 2008 yılında İstanbul GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi’ne uzman doktor olarak atandı. Bu süre içinde Oregon Health and Science Üniversitesi (Amerika Birleşik Devletleri), Cleveland Clinic ve Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde fonksiyonel nöroşirurji, gamma knife ve endovasküler girişimlerle ilgili eğitimler aldı. 2014 yılında GATA’dan ayrılarak Denizli’de özel bir hastanede çalıştı. 2015 yılında doçentlik unvanını aldı.

2017 yılında Anadolu Sağlık Merkezi’nde çalışmaya başlayan Doç. Dr. Göçmen, nöroşirurji uzmanı olarak görevini sürdürüyor. 


Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.