Hemen Arayın

CUMHURİYET - Evden dışarı bile çıkamıyordu

okuyabilirsiniz.

Son 4 yıldır çevresindekilerin yardımı ile yürüyebilen Korkut Yılmaz tek başına bir yere gidemiyordu. Omurga kanalının dar olması ve boyunun kısa olması nedeniyle doktorların ameliyat etmek istemediği Yılmaz, ameliyat olmasaydı felç kalacaktı. Üst üste zorlu ameliyatlar geçirdi sonunda sağlığına kavuştu.

Son 4 yıldır çevresindekilerin yardımı ile yürüyebilen Korkut Yılmaz tek başına bir yere gidemiyordu. Omurga kanalının dar olması ve boyunun kısa olması nedeniyle doktorların ameliyat etmek istemediği Yılmaz, ameliyat olmasaydı felç kalacaktı. Üst üste zorlu ameliyatlar geçirdi sonunda sağlığına kavuştu.
CUMHURİYET - Evden dışarı bile çıkamıyordu
Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.