Hemen Arayın

CUMHURİYET - Hayata küsmedim

okuyabilirsiniz.

Hayata küsmedi, pes etmedi - Dr. Sinan Karaaslan

Hayata küsmedi, pes etmedi - Dr. Sinan Karaaslan
CUMHURİYET - Hayata küsmedim
Paylaş WhatsApp
Randevu Al 44 44 276
Uzm. Dr. Sinan Karaaslan
Doktorun Biyografisini Gör

Dr. Sinan Karaaslan 1974 yılında Uşak’ta doğdu. Evli ve bir erkek, bir de kız olmak üzere iki çocuk babası olan Dr. Karaaslan, askerliğini GATA Tıbbi Onkoloji Bilim Dalı - Zırhlı Birlikler Okulu ve Eğitim Tümen Komutanlığı’nda yaptı. Dr. Karaaslan sırasıyla; Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi,  Bayrampaşa Devlet Hastanesi, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Medikal Onkoloji Bilim Dalı, Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Medical Park Hastanesi gibi çeşitli sağlık kuruluşlarında çalıştı. 2012 yılında Anadolu Sağlık Merkezi’nde bir yıl çalıştıktan sonra ayrılan ve 2014 yılında tekrar çalışmaya başlayan Dr. Karaaslan, halen iç hastalıkları ve medikal onkoloji uzmanı olarak görevini sürdürüyor.


Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.