Hemen Arayın

CyberKnife yöntemi için uygun olduğumu öğrendiğimde çok mutlu oldum

okuyabilirsiniz.

“İtalya’da yaptırdığım bir check-up sırasında beynimde tümör olduğu tespit edildi. O an büyük bir üzüntü yaşadım. Tümör, işitme merkezine yakın olduğu için işitme sorunu da yaşamaya başlamıştım. İtalya’da tedavi olmak için uzun süre beklemem gerekiyordu. 

Daha önce duyduğum, cerrahi tedavi gerektirmeyen CyberKnife teknoloji hakkında araştırma yaparken, cihazın Anadolu Sağlık Merkezi’nde bulunduğunu öğrendim. Hemen Uluslararası Hizmetler ekibiyle iletişime geçtim ve raporlarımı gönderdim. 

CyberKnife tedavisine uygun olduğum söylenince Uluslararası Hizmetler ekibi tüm organizasyonu yaptı ve Anadolu Sağlık Merkezi’ne geldim. Konaklamamızı, hastanenin bahçesinde bulunan otelde yaptık. Üç seans CyberKnife görmem gerekiyordu. Tedavim bittiğinde kendimi çok iyi hissediyordum.
Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.