Hemen Arayın

Doç. Dr. Enes Murat Atasoyu - Hipertansiyon nedir? (Hipertansiyon böbreklere zarar verir mi?) - NTV

okuyabilirsiniz.

İç hastalıkları ve nefroloji uzmanı Doç. Dr. Enes Murat Atasoyu "hipertansiyon nedir?" "hipertansiyon böbreklere zarar verir mi?" sorularına detaylarıyla cevap verdi. Hipertansiyon böbreklere zarar verirse hangi hastalıklar ortaya çıkacağı ve hipertansiyona bağlı böbrek hastalıkları nasıl teddavi edileceği hakkında konuşan doktorumuzun yayınını izleyebilirsiniz.

-Hipertansiyon nedir? (Hipertansiyon böbreklere zarar verir mi?) - Doç. Dr. Enes M. Atasoyu

Paylaş WhatsApp
Randevu Al
Doç. Dr. Enes M. Atasoyu
Doktorun Biyografisini Gör

Doç. Dr. Enes Murat Atasoyu, eğitimini GATA Tıp Fakültesi’nde tamamladı. GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi’nde çalıştı. 2010 yılında Anadolu Sağlık Merkezi’nde çalışmaya başlayan Doç. Dr. Atasoyu, halen iç hastalıkları ve nefroloji uzmanı görevini sürdürüyor.


Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.