Hemen Arayın

En başından beri kanseri yeneceğime inandım

okuyabilirsiniz.

Bilgisayar mühehdisi ve aynı zamanda vücut geliştirme öğretmenliği yaptığım, kısacası son derece sağlıklı bir hayat sürdürürken bana yapılan lenfoma tanısıyla hayatım bambaşka bir boyuta geldi.  Birdenbire kendimde hissettiği bazı olumsuzluklar nedeniyle hastaneye başvurdum. Yapılan incelemeler sonrasında 2009 yılında bana lenfoma tanısı kondu.

İran’da tedavime başlandı. Kemoterapinin ardından tedavinin sonuçlarını görmek için PET-SCAN istenmesi üzerine ülkemde bu ihtiyaca cevap verebilecek bir merkezin olmayışı nedeniyle başka bir ülkede merkez arayışına girdik. İnternette yaptığım araştırmalar sonucunda Anadolu Sağlık Merkezi’ne ulaştım ve hemen gitmeye karar verdik.

Hastaneye geldikten sonra yurtdışından gelen hastaların ağırlandığı hastanenin otelinde kaldık. Bu bizim için ayrı bir avantajdı, bu süreci son derece konforlu geçirmemizi sağladı.

Anadolu Sağlık Merkezi’nde birtakım tetkiklerden geçtikten sonra Nükleer Tıp bölümünde tedavime hemen başlandı. Tedavimin sonunda yapılan PET/CT taraması sonuçları iyi çıktı. Kanser tanısı ilk konduğu andan itibaren bunu yenebileceğimize inanıyorduk. Ama çok zor günler geçirdik. Hepimizin bilmediği bir süreçti ve çok korkuyorduk. Biz İran’da gördüğümüz tedavide sadece tıbbi destek aldık. Ancak, hem hastanın kendisini, hem de  aile bireylerini çok yakından ilgilendiren ve hayatını alt üst eden bir konuda mutlaka psikolojik desteğe de yer verilmeli.  Ne yazik ki, İran’da böyle bir destek alamadık. Hastanenin imkanları bunun için yeterli değildi ve bu eksiklik bizi çok etkiledi. Halen toparlanmaya çalışıyoruz.  Tedavimizin başlangıcından bu yana gerçekten güven desteğini aldığımız tek yer Anadolu Sağlık Merkezi oldu.
Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.