Hemen Arayın

En kısa zamanda olimpiyatlara hazırım

okuyabilirsiniz.

Azerbaycan’da milli kürekçiyim. Bir gün antrenman sırasında omzumdan rahatsızlandım. Bir süre spor hayatıma ara vermek zorunda kaldım. Ancak Anadolu Sağlık Merkezi’nde geçirdiğim ameliyat sayesinde spor hayatıma geri dönebileceğim. 

Çocukluğumdan bu yana kürek sporuyla uğraşıyorum. Üç senedir Azerbaycan Milli Kürek Takımı’nda ülkemi temsil ederek ülkemde dört kez şampiyon oldum ve altın madalya kazandım. Rusya ve Ukrayna’da yapılan yarışlarda da 18 yaş altı grupta birinci oldum.  Almanya’da, dünya şampiyonasına hazırlandığım sırada yaptığım ters bir hareket sonucu kolumda rahatsızlık hissetmeye başladım. İlk başta ağrı hissetmedim ancak bir süre sonra bölgede şişlik baş gösterdi. Şişliği hissettikten sonra hemen Almanya’da bir hekime gittik. Hekim biyopsi yapılmasını istedi. Daha sonra Rusya’da da biyopsi yapıldı. Biyopsi sonucuna tümör olduğu ortaya çıktı ve hekimim ameliyat olmam gerektiğini söyledi ve Azerbaycan’da teknoloji yetersiz olduğu için Türkiye’ye gelmemi önerdi. Kürek Federasyonu beni ameliyat için Anadolu Sağlık Merkezi’ne gönderdi.

Anadolu Sağlık Merkezi’nde, Ortopedi ve Travmatoloji bölümü tarafından yapılan ameliyatı başarıyla sonuçlandı.  Tekrar kürek çekebilmem için en az altı aylık iyileşme sürecini atlatmam gerekiyor.  En kısa zamanda iyileşeceğim ve ülkemi olimpiyatlarda temsil edeceğim.

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.