Hemen Arayın

Güçlü irade ve yaşama isteği ile tedavime destek oldum

okuyabilirsiniz.

Evdeki merdivenlerden hızlıca inerken kayıp düştüm. Herkesin başına gelebilecek, günlük zararsız bir kazaydı. Basit bir düşme olmasına rağmen durumu önemsedim ve doktora gittim. 

Doktor oluşan şişliği inceledi ve tehlikeli bir durum olmadığını söyledi. Bir süre hiç ağrım olmadı. Şişlik, sırtımda, her iki kürek kemiğinin ortasındaydı. Fakat bir süreden sonra kitle birden büyümeye ve ağrımaya başladı. İncelemeler sonrasında fibröz histiyositom (yumuşak doku tümörü) tanısı kondu. 

Zaman kaybetmeden ameliyat oldum ve kitle alındı. Durumum takibe alındı. Ardından solunum problemiyle hastaneye kaldırıldım. Akciğerlerimde sıvı oluşmuştu ama nedeni bir türlü bulunamıyordu. Bunun üzerine doktorum Anadolu Sağlık Merkezi’ni önerdi. İçgüdülerim de İstanbul’a gelmemi söylüyordu. Gerekli başvuru ve incelemelerin ardından İstanbul yolculuğum başlamıştı. O günlerde kendim için değil, ailem için üzülüyordum ve bir an önce iyileşip onlara kavuşmayı arzu ediyordum. 

Anadolu Sağlık Merkezi’nde tedavim planlandı. Önce PET/CT çekildi, sonrasında ameliyat ve dört kür kemoterapi… Bu süreç boyunca güçlü bir irade ve yaşama isteği en önemlisiydi benim için. Şimdi sağlığıma kavuştum ve kontrollerimi düzenli olarak devam ettiriyorum. 

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play