Hemen Arayın

HABERTÜRK - Rumen hasta Rahim ağzı kanseri tedavisi için geldi.

okuyabilirsiniz.

Türkiye'nin roboti cerrahide elde ettiği başarılı uygulamalar, yurtdışında da dikkat çekiyor. Rahim ağzı kanseri olduğunu Romanya'da öğrenen 42 yaşındaki Stanculescu Corina, tedavi için Türkiye'yi seçti ve uygulamadan 3 gün sonra taburcu edildi.

 
HABERTÜRK - Rumen hasta Rahim ağzı kanseri tedavisi için geldi.

HABERTÜRK - Rumen hasta Rahim ağzı kanseri tedavisi için geldi.

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.