Hemen Arayın

HABERTÜRK - Yılbaşında yanlış seçimlerin kurbanı olmayın!

okuyabilirsiniz.

Büyük umutlarla beklediğimiz yılbaşı gecesi yanlış seçimler yüzünden kabusunuz olmasın. 31 Aralık sabahından 1 Ocak akşamına kadaryapacağınız doğru beslenme tercihleri sizi hazımsızlıktan, şişkinlikten, baş ağrısından ve gereksiz kalori alımından kurtarıyor.

-
HABERTÜRK - Yılbaşında yanlış seçimlerin kurbanı olmayın!
Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.