Hemen Arayın

Hayata yeniden sarıldım

okuyabilirsiniz.

Hayatımı hayatını konuşarak ve yazarak kazanan bir insanım. Bulgaristan’ın devlet radyosunda 22 yıl boyunca yayınlanan programımda birçok siyasetçiyi konuk ettim. 

Ancak hayatımı konuşarak kazanmama yardımcı olan gırtlağım meslek yaşamımın da sonu oldu. Gırtlağımda bir tümör çıkmıştı ve kötü huyluydu. Bunun üzerine kanser tedavisi görmeye başladım. Ancak bir süre sonra hastalığın akciğerine de sıçradığı belirlendi.  Bunun üzerine yakınlarımın da tavsiyesiyle Anadolu Sağlık Merkezi’nde tedavi olmak üzere Türkiye’ye geldim. Burada yapılan incelemelerde de hastalığın akciğerimin diğer tarafına da sıçradığı ortaya çıktı. Kemoterapi görmeye başladım. Yaşadığım onca tatsız tecrübeye rağmen şimdi tedavimi başarıyla sürdürüyorum. Hayata yeniden sarıldım. 
Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.