Hemen Arayın

Hayata yeniden sarıldım

okuyabilirsiniz.

Hayatımı hayatını konuşarak ve yazarak kazanan bir insanım. Bulgaristan’ın devlet radyosunda 22 yıl boyunca yayınlanan programımda birçok siyasetçiyi konuk ettim. 

Ancak hayatımı konuşarak kazanmama yardımcı olan gırtlağım meslek yaşamımın da sonu oldu. Gırtlağımda bir tümör çıkmıştı ve kötü huyluydu. Bunun üzerine kanser tedavisi görmeye başladım. Ancak bir süre sonra hastalığın akciğerine de sıçradığı belirlendi.  Bunun üzerine yakınlarımın da tavsiyesiyle Anadolu Sağlık Merkezi’nde tedavi olmak üzere Türkiye’ye geldim. Burada yapılan incelemelerde de hastalığın akciğerimin diğer tarafına da sıçradığı ortaya çıktı. Kemoterapi görmeye başladım. Yaşadığım onca tatsız tecrübeye rağmen şimdi tedavimi başarıyla sürdürüyorum. Hayata yeniden sarıldım. 
Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play