Hemen Arayın

Hayatımın en kötü anıydı

okuyabilirsiniz.

Sağlığıma her zaman özen gösteren bir insanım. Bir gün check-up yaptırırken çıkan sonuçta akciğerimde bir tümöre rastlandı. 

Bükreş’te hemen bir hastanede biyopsi yaptırdım ve sonucunda kansere yakalandığımı öğrendim. Hayatımın en kötü anıydı. Ülkemdeki hastanelerde tedavimle ilgili olarak aradıklarımı bulamadım. Bir yandan da zaman kaybetmek istemiyordum. Yaptığım araştırmalar sonucunda Anadolu Sağlık Merkezi’ne ulaştım. İlk olarak kemoterapi aldım. Buradaki tedavimi sürdürüyorum ve her şey yolunda gidiyor. 
Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.