Hemen Arayın

Hem kolum hem de hayatım kurtuldu

okuyabilirsiniz.

Kolumda başlayan şişlik ve ağrılar üzerine doktora başvurdum. Doktorum kolunda çok büyük bir tümör olduğunu ve kolumun kesilmesi gerektiğini söyledi. Büyük bir şok içindeydim. Kolumun kesilmesini istemiyordum ve mutlaka bir çaresi olmalı diyordum kendi kendime.

Birçok hastaneye gittim ve hepsi aynı şeyi söyledi. Bu süreçte yaklaşık iki yıl boyunca hastanelerdeydim, ciddi acılar çektim. Kolumu kaybetmekten çok korkuyordum. Ve bir gün Anadolu Sağlık Merkezi’ni duydum. Hemen irtibata geçtim umutla. Gerekli incelemeleri yaptıklarında kolumu kurtarabileceklerini söylediler. O an dünyanın en mutlu insanı oluvermiştim. Bütün acılarım dinmişti sanki. 

Başarılı bir ameliyat geçirdim ve ardından dirseğimdeki tümörü aldık. Kolumda duyu ve fonksiyon bakımından herhangi bir sorun da yaşamadım. Kolumu eskisi gibi kullanabiliyorum. 

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.