Hemen Arayın

Hızlıca iyileşmek beni inanılmaz mutlu etti

okuyabilirsiniz.

Korunma amaçlı spiral taktırmıştım. Ancak kontrol süresinin geçtiğinin farkında değildim. Çıkartılması için hastaneye gittiğimde kontrolü gerçekleştiren doktor, rahimde bir sorun olduğunu fark etti. 

Spiralin bulunduğu yerde bir tümör vardı. Smear testi ve biyopsi yapıldı, rahimde kanserli hücreler tespit edildi ve radyoterapi önerildi. Romanya’da aynı tanı konulan bir arkadaşım vardı, bana Anadolu Sağlık Merkezi’ni tavsiye etti. İkinci bir görüş almak için ailece iletişime geçtik. Hastanenin uluslararası departmanı gelişlerimizi ve tüm randevularımızı organize etti. Sonunda hastaneye geldik. Buradaki doktorlar da Romanya’daki tanının doğru olduğunu söylediler. Romanya’da önce radyoterapi sonra ameliyat denmişti. Fakat buradaki doktorumuz öncelikle ameliyat, sonrasında gerekirse radyoterapi ve kemoterapi uygulanacağını anlattı. 

Yedi saat süren bir ameliyatın ardından rahmim alındı. İki hafta sonra tekrar kontrolüm oldu ve ardından radyoterapi önerildi. Buradaki amaç, hastalığın tekrar etmemesi ve yayılmamasıydı. Hızlıca iyileşmiştim. Ameliyattan bir hafta sonra uçağa binip eve döndüm. Bu benim için çok mutluluk vericiydi. Her şey için teşekkürler.

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.