Hemen Arayın

HÜRRİYET - Rus hasta şifayı Türkiye'de buldu.

okuyabilirsiniz.

http://www.hurriyet.com.tr/saglik-yasam/25982577.asp

Rusya’da bir konfeksiyon fabrikası müdürü olan Natalia Pronicheva (42), kanser ön tanısına rağmen, fazla kiloları nedeniyle ülkesindeki doktorlar tarafından ameliyat edilemeyince, Türkiye’ye geldi. Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Doç. Dr. Fatih Güçer, rahimden kaynaklanan yaklaşık 8 santimetre çapındaki miyomu ameliyat robotu Da Vinci ile çıkardı. Hasta ertesi günü taburcu oldu.
HÜRRİYET - Rus hasta şifayı Türkiye'de buldu.

Rus hasta şifayı Türkiye'de buldu.

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.