cover image

İçimdeki his beni yanıltmadı

okuyabilirsiniz.

Bir yıl önce ağız boşluğunda birdenbire siğil benzeri bir şey çıktı. Büyük ihtimalle de stresten olduğunu düşünüyorum. Ağız boşluğumda papilloma ortaya çıkmıştı. 

İçimdeki his beni yanıltmadı
Bulgaristan’da bazı tedaviler uyguladılar ancak sonuç alamadık. Son olarak yapılan biyopside yassı hücreli karsinom tanısı kondu. Ancak biz emin olamadık ve farklı tedavi seçenekleri ararken internetten Anadolu Sağlık Merkezi’ne ulaştık. İçimizden bir his burada tedavi olmamız gerektiğini söyledi.  Çok ümitliydik.  Buraya geldikten sonra ekibin profesyonelliği ve çok iyi yapılmış bir organizasyon sonucunda kendimizi çok rahat hissettik. Gerekli muayeneler ve incelemeler çok çabuk bir şekilde organize edildi. Çok hızlı bir şekilde de tedavi belirlenmiş oldu.

Aslında ilk muayene ve sonrasında yapılacak işlemi duyunca biraz tedirgin olduk. Ancak hekimimiz bizi tüm süreçler konusunda bilgilendirdi ve işlemin nasıl yapılacağını ayrıntılarıyla anlattı. Biz de ona güvendik ve gereken neyse yapılmasına karar verdim. Çünkü içim son derece rahattı. Tedavim devam ediyor ama içim çok rahat. Hayatıma sağlıklı bir şekilde devam edecek olmanın mutluluğunu yaşıyorum.