Hemen Arayın

“İş Dünyasının En Beğenilen Şirketleri” arasındayız

okuyabilirsiniz.

Capital Dergisi 19 yıldır “İş Dünyasının En Beğenilen Şirketleri” araştırmasını gerçekleştiriyor. 

“İş Dünyasının En Beğenilen Şirketleri” arasındayız

Türkiye’nin en önemli ve itibarlı araştırmalarından biri olan ““İş Dünyasının En Beğenilen Şirketleri” araştırması başta itibar, güven ve toplum için yarattığı değer olmak üzere birçok alanda en başarılı şirketleri ortaya koyuyor. Araştırma Zenna araştırma şirketi ve T- Systems sponsorluğunda gerçekleştiriliyor. Anadolu Sağlık Merkezi olarak bu yıl araştırmanın “Toplumsal Sorumluluk” kategorisinde 8. sırada yer aldık. Araştırmanın “Toplumsal Sorumluluk” kategorisinde Koç Holding, Eczacıbaşı Holding, Opet, Türkiye İş Bankası, Turkcell, Sabancı Holding ve Arçelik’in hemen ardından 8. sırada bu araştırmada yer alırken, bizim hemen ardımızdan Vodafone, Borusan Holding, Eti ve P&G geliyor.

 

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.