Hemen Arayın

İstanbul’da hayata yeniden sarıldım

okuyabilirsiniz.

Meme kanseri olduğumu rutin sağlık kontrolü sırasında öğrendim. O an neler hissettiğimi anlatamam, adeta yıkıldım. O an böyle bir şeyi kabullenmek gerçekten kolay olmuyor. 

Ne yapacağım, nerede nasıl tedavi olacağım diye düşünüp araştırırken, bir televizyon reklamında Anadolu Sağlık Merkezi’ni gördüm. Vakit kaybetmeden irtibata geçtim ve kısa bir süre sonra ise Türkiye’deydim artık… 

Hastaneye geldiğimde Uluslararası Hizmetler Departmanı’ndan ilgili personel tarafından karşılandım. Muayene ve incelemelerin ardından kemoterapi tedavim başlamıştı. Bir süre sonra ise ameliyat oldum ve tümör alındı. Tamamen yok edilmişti. Ardından 30 günlük bir radyoterapi tedavisi gördüm. Tüm bu yaşadıklarımla hayata yeniden sarıldım.

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.