Hemen Arayın

Kabızlık sorunu ile geldim, boynumdan ve karnımdan iki tümör çıktı

okuyabilirsiniz.

72 yaşındayım. 4 kızım, 6 oğlum var. Büyük bir aileyiz... İş adamıyım, inşaat sektöründe çalışıyorum. Uzun bir süredir çok ciddi kabızlık sorunum vardı. Önemli bir sorun olacağından korkarak memleketimiz Ruanda’da pek çok doktora gittik. Bağırsakta birkaç polip olduğunu ancak teknolojik yetersizliklerden dolayı bize yardımcı olamayacaklarını ve ameliyat için yurtdışına gitmemiz gerektiğini söylediler. Biz de yurtdışındaki en iyi hastaneleri araştırmaya başladık. Karşımıza Anadolu Sağlık Merkezi çıktı. Bazı Türk arkadaşlarım da, tavsiyeleri üzerine Türkiye’ye, oğlumla birlikte Anadolu Sağlık Merkezi’ne geldik. Uçak yolculuğumuz 6 saat sürdü…

Hastaneye geldiğimizde gerekli tetkikler yapıldı. Yüksek tansiyonum kontrol altına alındı. Bu arada sol kulağımın altında, boynumda bir tümör tespit edildi. Ayrıca karnımda da tümör görüldü. Hemen ameliyata alındım. Eş zamanlı kulak- burun- boğaz sorunum da olduğundan, aynı seansta hem KBB ameliyatı, hem de karın duvarındaki yaklaşık 15 cm’lik kitlenin alınması işlemi planlandı. Neyse ki patolojik değerlendirmede kitleler “lipoma” adı verilen iyi huylu tümör olarak çıktı. 

Türkiye’ye ilk gelişimizdi, gerçekten çok memnun kaldım. Gördüğüm tedaviden de, ilgiden de, dil sorunu yaşamamamız için bizimle ilgilenen hastanedeki tercümanlarımızdan da çok memnun kaldık. Kendimi şu an çok iyi hissediyorum. Başta doktorlar olmak üzere herkese teşekkür ederim. 

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.