Hemen Arayın

Kaderimde varsa iyileşeceğim

okuyabilirsiniz.

Yaklaşık bir yıl önce kalp ve akciğerim arasında bir kitleye rastlandı ve lenfoma tanısı kondu. İran’da kemoterapi ve ardından  radyoterapi işlemleri uygulandı. Tedavim sonrasında yapılan kontrol tomografide kitlenin belirgin olarak küçüldüğü ancak rezidü bir lezyon kaldığı görüldü. 

Bu doku tedavi sonrası meydana gelen bir değişiklik miydi, yoksa canlı tümör dokusu mu içeriyordu anlamak için PET/CT çekilmesine karar verildi.  Ancak İran’ın teknolojik altyapısı bunun için yeterli olmadığından bir merkez arayışına girdim. 

Dünyanın farklı ülkelerindeki hastaneleri araştırdıktan sonra Anadolu Sağlık Merkezi’ne ulaştım. İran aslında zengin bir ülke.  Ancak tıbbi altyapı konusunda ciddi bir eksiklik var. Bu nedenle hekimimiz bizden PET/CT istediğinde teknolojik altyapısı buna uygun olan hastaneyi seçtik. Ayrıca ülkemize yakınlık da tercihimizi belirlememizde önemli bir etken oluşturdu. Ben inançlı bir kişiyim. Yaşadıklarımın da kaderimin bir sonucu olduğuna inanıyorum. Eğer iyileşmek kaderimdeyse iyileşeceğim, bu nedenle kendimi kötü hissetmiyorum.

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.