Hemen Arayın

Kanser tanısı aldığımda çok kötü hissetmiştim

okuyabilirsiniz.

Bir hafta süren mide şişkinliği, yemek yiyememe, hareket edememe gibi şikayetlerle doktora başvurdum. Yapılan tetkiklerde kolon karsinomu tanısı kondu ve ameliyat oldum. O an çok kötü hissetmiştim. Ameliyat sonrasında ise bir yıl boyunca kemoterapi aldım. 

Ameliyattan bir yıl sonra yapılan kontrollerde hastalığın belirteci olan CEA değerinin yeniden yükseldiği belirlendi. Çekilen tomografi, kolonoskopi gibi incelemelerin sonucunda patolojik bulgu saptanmaması üzerine doktorum canlı tümör dokusunu tespit edebildiği için mutlaka PET/CT çektirmem gerektiğini söyledi. Bunun için Fransa’ya başvurdum ancak Fransız hükümeti vize vermediği için gidemedim. PET/CT çektirebileceğim ülkeleri araştırırken Anadolu Sağlık Merkezi’ni öğrendim ve hemen Türkiye’ye gelmeye karar verdim. 
 
İstanbul’a geldik ve hastanenin Nükleer Tıp bölümünde PET/CT işlemimiz hızlı ve rahat bir ortamda yapıldı. Ertesi sabah ise tetkik sonuçlarımızı almıştık.  
 
Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play