Hemen Arayın

Kedi Durmuyor

okuyabilirsiniz.

Anadolu Sağlık Merkezi bir Felis ödülü daha kazandı. Felis Ödülleri İyi Yaşam Kategorisi'nde En İyi Gerilla Projesi başarı ödülünü aldık!

Kedi Durmuyor

2016'da Pembe Top Sahada projemizle aldığımız Felis ödülüne bu sene bir yenisini daha ekledik ve JENGA DURUŞ BOZUKLUĞU projemizle Felis Ödülleri İyi Yaşam Kategorisi'nde En İyi Gerilla Projesi başarı ödülünü aldık! Bizi bu başarıyla buluşturan desteğiniz için teşekkür ederiz.

 

 

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.