Hemen Arayın

Kemoterapi sonrasında, ameliyat için Türkiye’yi tercih ettik

okuyabilirsiniz.

Oğluma “Ewing Sarkom” adı verilen kötü huylu bir tümör teşhisi koyulduğunda 9 yaşındaydı… Cezayir’de yaşıyoruz. Önce sırt ağrıları başlamıştı. Cezayir’de birkaç hekim dolaştık. Antibiyotik tedavileri verdiler. Ancak fayda etmedi. Sonrasında MR çekildi ve hastalığı ortaya çıktı. Göğüs kafesinde bir tümör tespit edildi. Kemoterapi tedavisine başlandı. Oğlum altı seans kemoterapi gördü ve sonrasında ameliyat olmak için Anadolu Sağlık Merkezi’ne geldik. Oğlumuz bizim için çok değerli elbette ve biz de en iyi yerde tedavi ettirmek istedik.

Daha önce Anadolu Sağlık Merkezi’nde tedavi olan bir yakınımız önerdi bize buraya gelmeyi. Çok memnun kalmış, biz de internet üzerinden araştırıp buraya gelmeye karar verdik. Başvurduk ve çok hızlı bir şekilde Uluslararası Hizmetler Departmanı’ndan yanıt geldi. Pek çok ülkede, pek çok hastaneye başvurdum ancak hiçbir dönüş alamamıştım. 

Tümör, oğlumun sağ taraftaki 9. ve 10. kaburgalarını sarmıştı. Oldukça büyük, yaklaşık 14 cm civarında bir tümördü. Ancak ameliyat çok iyi geçti. Ameliyat sonrası da oğlum çok iyi durumdaydı. Patoloji sonucu da gayet iyi çıktı. Ve tabii mutlu bir şekilde taburcu olduk. Sonrasında ülkemizde takip etmeye devam ettik. İki ay sonra Anadolu Sağlık Merkezi’ne kontrol için tekrar gittik.  

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.