Hemen Arayın

Kendimi evimde hissettim

okuyabilirsiniz.

Bükreş’te bir kozmetik şirketinde çalışıyordum. Hayatımda her şey yolunda giderken aniden konuşma sorunları yaşamaya başladım. 

Hastaneye gittiğimde ise sorunun, beynimdeki tümörden kaynaklandığı belirlendi. Doktorum ameliyat dedi. Bu beni daha da korkutmuştu ancak mutlaka olmam gerekiyordu. Bunun üzerine Bükreş’te ilk ameliyatımı oldum ve ardından da bir süre radyoterapi gördüm. Kısa süre içinde hayatım normale döndü. Her yıl düzenli olarak kontrollerimi yaptırdım. Ancak altı yılın sonunda yeniden bir tümör belirlendi.

Bükreş’teki doktorlar tedavimin devamı için Anadolu Sağlık Merkezi’ni önerdi. Ben de tüm raporlarımı Uluslararası Hizmetler Departmanı aracılığıyla Anadolu Sağlık Merkezi’ne gönderdim. Ve sonunda ikinci bir ameliyat için Türkiye’ye geldim. Bu da beni korkutmuştu fakat her şey çok yolunda gitti ve ameliyatımı oldum.  

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.